Hİkayemİz

Bİlgİ, Heves, Takım Ruhu ve İnanç Dolu Delİ Bİ’ Hİkaye

Az değil, epeyce bir süre hem ruhumuza hem de vücudumuza hitap edecek, sağlıklı ve yemesi keyifli lezzetler aradık. Sonra baktık; bulamadık. O zaman biz de tüketirken kötü hissettirmeyen, şişirmeyen, kilo alma korkusu yaratmayan; doğal, sağlıklı, besleyici, vitaminli, mineralli, keyifli, lezzetli bir atıştırmalık yaratmak için yola çıktık. Konu lezzetli atıştırmalık olunca vazgeçilmez noktamız; gerçek şekersiz çikolatanın meyve ve kuruyemiş ile buluştuğu, hem bağırsak hem de kardiyovasküler sistemimize yararlı bir lezzet üretmek oldu. Ama alışılmış ürünlerden de olsun istemedik; yerken de alırken de eğlenceli bir ürün olsun istedik. Aslında ciddi ciddi ‘’DELLY İŞİ’’ bir işe koyulduk.


Tüm bu düşüncelerimizi bir araya getirdik, kendimizi geçtik hatta çocuklarımıza da yedirebileceğimiz bir lezzet üretmenin peşine düştük. Peki tüm bunları nasıl mı hayata geçirecektik, tabii ki pırıl pırıl bir tesis ile… Tesisimiz teknolojik, hijyenik ve aynı zamanda vizyoner olsun dedik. Bize yakışan budur derken, her ürünün en iyisini kullanalım dedik. Müşteri memnuniyetini en ön sıraya koyalım; neşelendirelim, keyiflendirelim ama hepsini doğallıktan, sağlıktan ve lezzetten ödün vermeden yapalım istedik. Ve Delly’nin çılgın serüveni böylece başlamış oldu.


Sadece Bir Fabrika Değil, Sağlığa ve Geleceğe Yatırım

Söz konusu sağlıklı beslenme olunca da doğal meyve içerikli atıştırmalıklar her ne kadar birbirleri için mükemmel çözümler gibi görünseler de sektördeki dış takviyeler bu mükemmelliği ortadan kaldırıyor. Rafine şekerler, kimyasallar, GDO’lu malzemelerin kullanımı ile hazırlanan atıştırmalıklar, doğal ve temiz ürünlerin varlığını yok ederek sağlıklı beslenme çatısını yıkıyor. İşte biz buna karşıyız. Çünkü biz kendimiz yemediğimiz hiçbir şeyi üretmiyoruz ve tükettirmiyoruz.

Doğal ve temiz ürünün varlığını sürdürmek için dünya standartlarında olan modern, hijyenik, vizyoner ve son teknolojilere sahip tesislerimizde gece gündüz demeden sağlıklı lezzetleri üretiyoruz. Fonksiyonel beslenmeyi benimseyen, sağlıklı bir yaşam isteyenler için geleceğin besinlerini ve trendlerini geçmişin metotlarıyla geliştiriyoruz. Kültürümüzün DNA’sına kodlanmış bu lezzetleri gelecek nesillere aktarmak için 7’den 70’e herkesi sağlık ve lezzetle aynı anda buluşturuyoruz.